Váš rádce ve světě realit...

Aktuálně nabízíme

Výstavba rodinného domu na klíč, cena 1.990.000 Kč
Jako první nejen v ČR Vám nabízíme jedinečný, energeticky téměř soběstačný rodinný dům na klíč.
Dům NOEM alfa s dispozicí 2kk s možností půdní vestavby například formou otevřeného loftového bytu je ideální variantou jak pro mladé rodiny s menšími dětmi, tak pro samostatné jedince či seniory, kteří hledají příjemné bydlení pro důchodový věk téměř bez jakýchkoli nákladů.
Díky úpravě dispozic a možnosti obyvatelného podkroví může dům růst společně s Vaší rodinou a dispozičně se dostat i na velikost 4kk. Dům nabízí přízemní podlahovou plochu 72m2.
Dům má již ve standardu pro svoji energetickou nezávislost solární střechu přímo v konstrukci krovu a nahrazuje tak běžné střešní tašky. Nedílnou součástí je samozřejmě systém bateriového úložiště pro akumulaci vyrobené energie. Tento systém je ovládán vlastním inteligentním řízením domácnosti, díky kterému můžete dále regulovat vytápění domu či klimatizaci, spouštění elektrických spotřebičů, dohled nad vyrobenou energií a její spotřebou, nebo například ovládat zabezpečení, jako je kamerový systém se vzdáleným dohledem. Dům je v nízkoenergetickém provedení s rekuperací vzduchu pro ještě nižší náklady na vytápění a zároveň příjemné klima pro život v něm. Důležitou součástí je také kořenová čistička odpadních vod, díky níž je spotřebovaná voda pročištěna, a dále využívána ke splachování a závlahu k maximální ekologické udržitelnosti domu. Nechybí ani krásný biotop navazující na kořenovou čističku odpadních vod. Všechny tyto prvky naleznete již ve standardu domu a jsou součástí ceny. Jedná se o dřevostavbu v již zmíněném nízkoenergetickém provedení. Poznejte neuvěřitelný komfort a svobodný život téměř bez nákladů na inkaso v nadčasových domech NOEM. Dům Vám postavíme kdekoli po celé ČR na Vašem pozemku s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Předání klíčů od Vašeho nového vysněného svobodného bydlení je 6 měsíců od podpisu smlouvy/zahájení realizace.
3

3

2.jpg
1

1

Prodej bytu 1+kk, Hradec Králové-Březhrad, cena: 1.290.000 Kč vč. právního servisu
Nabízíme k prodeji družstevní byt 1+kk (36m2) v 2. podlaží se sklepem. Byt je velice udržovaný v klidné lokalitě Hradec Králové - Březhrad. V okolí domu se nachází nové dětské hřiště, mateřská a základní škola, zastávka autobusu MHD, v blízkosti velké nákupní centra. Byt je k dispozici ihned, vybavení bytu - kuchyňská linka, sporák, společné prostory - kočárkárna, kolárna, zajistíme hypotéční úvěr od 4.850 Kč měsíčně. Cena vč. právních poplatků 1.290.000 Kč. (nesplacená anuita cca 80.000 Kč, převod do OV možný - jaro 2019)
1

1

2

2

3

3

4

4

5

5

6

6

7

7

8

8

Prodáno!!!!!
Prodej bytu 3+1, Beroun, cena 3.490.000 Kč vč. právního servisu
Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 (68m2) v 1. podlaží se sklepem. Byt je po kompletní rekonstrukci v klidné lokalitě centru města. V okolí domu se nachází nové dětské hřiště, park, mateřská a základní škola, náměstí, zastávka autobusu MHD, v blízkosti nákupní centra. Byt je k dispozici ihned, vybavení bytu - kuchyňská linka, sporák, společné prostory - kočárkárna, kolárna, v průběhu měsíce listopadu proběhne výměna oken.Inkaso 5.500Kč měsíčně, topení dálkové, plyn zaveden Zajistíme hypotéční úvěr od 13.850 Kč měsíčně. Cena vč. právních poplatků 3.490.000 Kč. (nesplacená anuita je 0 Kč,nyní se připravuje převod do osobního vlastnictví)
1

1

3

3

4

4

5

5

6

6

7

7

8

8

9

9

10

10

11

11

12

12

12

12

Rezervace!!!!

Pojďte do toho s námi...

V případě výběru nemovitosti na webu COOL realit Vám rádi poskytneme informace a domluvíme prohlídku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one